Już nie musisz szukać biura rachunkowego. Właśnie znalazłeś jedno z najlepszych.

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Małej Wsi w gminie Chełmiec. Jest to przedmieście Nowego Sącza. Obsługujemy podmioty gospodarcze w sposób fachowy i profesjonalny. Jesteśmy elastycznym biurem, co pozwala na dostosowanie się do preferencji każdego klienta.

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe z uwzględnieniem wszystkich zmian w prawie bilansowym i podatkowym. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i informatyczne, dzięki czemu realizowane przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Swoje obowiązki wypełniamy profesjonalnie i sumiennie. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta. Zapewniamy dyskrecję i poufność świadczonych usług księgowych. Dzięki wykształceniu, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi naszego zespołu gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo, terminowość oraz dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualnie i z każdym z Państwa ustalamy zakres czynności, które będą świadczone systematycznie każdego miesiąca.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  • Chcesz założyć firmę lecz nie wiesz jak „ugryźć” podatki i ZUS-y?
  • Prowadzisz działalność, ale nie masz już czasu na monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i chcesz skupić się na prowadzeniu biznesu oraz zwiększeniu zysków?
  • Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego biura, oczekujesz czegoś więcej?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy do kontaktu. Nie trać czasu na zastanawianie się tylko działaj i zdobywaj rynek!

Współpraca z biurem rachunkowym Kapitał s.c. z powiatu nowosądeckiego sprawi, że w zgodzie z obowiązującymi przepisami osiągniesz sukces!

Image

Monika Nowak

Księgowa

Jedna z najlepszych księgowych w okolicy Nowego Sącza!

Image

Monika Bajdel

Księgowa

Jedna z najlepszych księgowych w okolicy Nowego Sącza!

OPIMA Comarch

Współpracujemy z partnerem Comarch i działamy na programie Comarch ERP Optima.