Usługi Księgowe Kapitał

Zadbamy o Twój biznes w trudnych czasach!

W naszym biurze Kapitał s.c. oferujemy usługi księgowe dla firm bez względu ich lokalizację. Istnieje możliwość dojazdu do klienta i odbioru dokumentów z terenu Nowego Sącza i okolicznych miejscowości.

Nasz zespół księgowy w kompleksowy sposób pomoże Ci na każdym etapie otwierania firmy. Odpowiedzialnie rozliczymy Twoją dokumentację podatkową i kadrową. Nasze biuro rachunkowe dopełni wszelkich terminów sprawozdawczych.

Głównie skupiamy się na realizacji usług wymienionych poniżej, jednak nasze biuro rachunkowe jest otwarte na realizację innych dodatkowych czynności po ich wcześniejszym indywidualnym ustaleniu.

Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
Pomoc w otwarciu działalności gospodarczej
Obsługa płacowa
Generowanie JPK_V7M, JPK_V7K

OFERTA

Rozliczenia podatku dochodowego
Ryczałt
Sprawozdania statystyczne do GUS
Dokumentacja kadrowa

Tradycyjna księgowość:

Oferujemy usługi księgowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek. Przejmiemy obowiązek prowadzenia księgowości, pomożemy Ci rozliczyć podatek od towarów i usług oraz podatek dochodowy. Poprowadzimy ewidencję sprzedaży i zakupu oraz ewidencję środków trwałych. Sporządzimy plik JPK_V7M i JPK_V7K oraz naliczymy zaliczkę na podatek dochodowy.

Obsługa kadrowo-płacowa:

Powierzając nam księgowość nie musisz szukać innego biura, które zajmie się sprawami kadrowo-płacowymi. W ramach naszej działalności oferujemy również usługi w tym zakresie. Dzięki temu będziesz mieć wszystko w jednym miejscu. Sporządzimy listy płac, pomożemy w wyliczeniu dni urlopu dla pracowników, przygotujemy deklaracje do ZUS oraz deklaracje PIT, a także zajmiemy się prowadzeniem teczek pracowniczych. W przypadku zatrudniania nowych pracowników, otrzymasz od nas gotowe wzory umów, oświadczeń, kwestionariuszy osobowych i wszelkich dokumentów, które muszą znajdować się w dokumentacji pracowniczej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostały prawidłowo dopełnione.

Korzyści ze współpracy:

Co zyskasz decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym?

  • profesjonalna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa – nasze usługi świadczone są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a swoją pracę wykonujemy w sposób rzetelny i odpowiedzialny.
  • oszczędność finansowa – nie musisz tworzyć działu księgowości w swojej firmie
  • oszczędność czasu – możesz skupić się na rozwoju własnego biznesu, a my zajmiemy się sprawami natury księgowej i kadrowo-płacowej. Wystarczy, że dostarczysz nam dokumenty, a my niezwłocznie po wykonaniu rozliczeń przekażemy Ci informacje o wynikach za dany miesiąc oraz o wysokości podatków i składek ZUS.
  • wsparcie i pomoc merytoryczna – udzielamy porad i w zrozumiały sposób wyjaśniamy wszelkie niejasności.
  • terminowość – zgodnie z obowiązującymi terminami wysyłamy wszelkie deklaracje do Urzędu Skarbowego i do ZUS.
  • elastyczność współpracy – to Ty decydujesz w jakiej formie będzie wyglądać nasza współpraca. Możesz dostarczyć dokumenty do naszego biura rachunkowego. Na Twoje życzenie odbierzemy je w siedzibie Twojej firmy lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. Nie jesteś z Nowego Sącza lub okolic? Nic nie szkodzi. Możesz wysłać dokumenty pocztą lub podejmiemy współpracę online!
 
OPIMA Comarch

Współpracujemy z partnerem Comarch i działamy na programie Comarch ERP Optima.